خطوط بسته بندی تمام اتوماتیک

شرکت باتسام اینترنشنال جم با ارائه ی دو خط بسته بندی اتومات لیوان و دو دستگاه مجزا استیک پک گام بلندی در جهت ارتقای تولید انبوه در صنعت قهوه به شمار می آید.
بسته بندی لیوان:
2خط بسته بندی لیوان که ساخت کشور ایتالیایی شرکت ماندینی با ظرفیت هر خط 200 عدد لیوان در دقیقه که شامل دستگاه های زیر می باشد:
دستگاه بافر جهت قراردادن لیوان های خالی تولید شده در ابتدای هر خط
انتقال به کانوایر خط اصلی توسط ربات و بدون دخالت انسان
پرکردن لیوان ها به میزان تعریف شده و فرموله برای انواع محصولات قهوه ی فوری لیوانی باتسام توسط دستگاه All Fill ایتالیا
سیل کردن لیوان ها بوسیله دستگاه Mondini ایتالیایی که در هر سیکل 20 عدد لیوان را سیل می کند.
در نهایت بوسیله دستگاه PFM ایتالیا با ظرفیت 40 لیوان در هر دقیقه، لیوان های تفکیک شده را به همراه هم نی و درب لیوان داخل بسته بندی قرار داده و بسته بندی نهایی محصول آماده ورود به بازار میشود.
تولید لیوان با دقت و کیفیت بالایی در شرکت باتسام اینترنشنال جم انجام میشود، به طور مثال در خط بسته بندی لیوان، دستگاه انتی استاتیک جهت خنثی کردن الکتریسیته ساکن موجود در لیوان و دستگاه متال دتکتور برای شناسایی احتمالی قطعات فلزی و ناخالصی به کار میرود.
بسته بندی ساشه:

2 دستگاه استیک پک اسپانیا شامل دستگاه ML 6 نازله با دوخت 4 طرفه مربعی شکل برای تولید محصولات قهوه ی فوری با ظرفیت 450 عدد ساشه یا استیک در دقیقه و دستگاه MS 12 نازله سه طرف دوخت با سرعت 900 عدد استیک در دقیقه، محصولات ساشه و استیک باتسام را تولید میکنند.

پس از پر شدن ساشه یا استیک ها بوسیله ی دستگاه جعبه زن فلیپ تاپ شرکت … از یک سمت ساشه ها و از سمت دیگر جعبه برای چسب خوردن و بسته بندی نهایی آماده میشود. شایان ذکر است تولید ساشه یا استیک نیز به صورت کاملا اتوماتیک انجام میپذیرد.